Guangzhou Shuqee Digital Tech. Spółka

Najlepsza fabryka produkcji kina domowego 4D / 5D / 6D / 7D w Chinach.

Dom

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Certyfikaty
I am so glad to cooperate with SHUQEE. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Mr Omar Fernado--Colombia

Shuqee’s motion seats are exciting When I experience the roller coaster that is really the kind of immersive feel. We'll keep long term cooperation.

—— Mr. Artur Jastrzebski--Poland

I am so lucky to find SHUQEE's manufacturer,Greatly appreciated to their kind from pre-sale to after-sale service all the time.

—— Pan Muhammed - Irak

Dzięki za twoją dobrą obsługę posprzedażową. Doskonałe wsparcie w zakresie szkoleń i technologii bardzo mi pomaga.

—— Pan Sammel - Filipiny

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— Pan George - Niemcy

Im Online Czat teraz

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd
Company location Company Prospects The Metting Ściana Kultury Salon produktów 1 Product Showroom 2 Fabryka krzeseł 4D
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SHUQEE
Ilość pracowników : 20~100
Coroczne wyprzedaże : 2.5 Million-5 Million
Rok założenia : 2011
pc Export : 60% - 70%

Guangzhou Shuqee Digital Tech.Co., Ltd zobowiązała się do zapewnienia wysoce inteligentnego ogólnego rozwiązania kina 4D, 5D, stworzenia głębokich, wciągających efektów oglądania, system kina Shuqee 4D / 5D zapewni widzom wielowymiarowe wrażenia filmowe.

 

Projektujemy, produkujemy i produkujemy ruchome siedzenia 4D / 5D, które są szeroko stosowane w malowniczych miejscach, parkach rozrywki, muzeach, centrach rozrywki, hotelach i kinach komercyjnych.

 

SHUQEE ma profesjonalny zespół do każdej części rozwiązania kinowego, od planowania, rysunku, dostawy sprzętu, instalacji i konserwacji oraz wsparcia technicznego.

 


 

 

shuqee 5d cinema factory

 

Shuqee Tech. łączy w sobie talent zawodowy i technologię, ma wysoko wykwalifikowany personel. Od rozwoju oprogramowania po projektowanie sprzętu, testowanie systemu, usługi techniczne są wykonywane przez profesjonalny i techniczny personel.I integrują najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne oraz zainwestowały znaczne środki w niezależne badania i rozwój cyfrowych, inteligentnych, wciągających sześciu systemów kina 4D o wielu patentach.

 

Chiny Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd profil firmy 1 

Główne firmy SHUQEE to budynek Teatru 4DM, Kino 5D i XD. Ponieważjakość wykonania produktu i dobra reputacja, Produkty firmy za pośrednictwem globalnej sieci marketingowej nie tylko zaspokajają popyt na rynku krajowym, ale zostały również wywiezione do ponad 60 krajów isą mile widziane i chwalone.Kino 5D i XD szeroko stosowane w kinie, scenerii, centrach handlowych, parkach tematycznych, hali naukowej, edukacji i badaniach naukowych itp.

5d movie theater project

 

Nasze utwory można znaleźć na różnych wystawach kinowych na całym świecie, od strony BIRTV i CinemaS w BeiJing i Szanghaj, CineAsia i CineEurope w Hongkongu i Barcelonie do CinemaCon w Ameryce i Kino EXPO w Rosji profesjonalna wystawa kinowa jest bramą do łączenia naszych klientów na całym świecie.

 

Chiny Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd profil firmy 3

 

Zespół Shuqee Tech. Jest zaangażowany w tworzenie teatru butikowego koncepcja usługi „szczegóły determinują sukces” , staramy się dostarczać klientom produkty wysokiej jakości, piękne otoczenie kinowe, ciepłą i profesjonalną obsługę, spersonalizowane kreatywne projektowanie, idealną konserwację posprzedażową itp., dostarczamy całe rozwiązanie w zakresie konkurencyjności, nadal podnosząc jakość obsługi klienta i tworząc dla klientów maksymalną wartość.

 

Shuqee Tech.będzie śledzić kilka zmian na rynku kinowym w celu„Zdobądź innowacje, technologia w ideał” jako rozwój innowacyjnych pomysłów, współpracujcie, aby stworzyć wartość dla konsumentów oglądających filmy.

 

Cyfrowe, legendarne, zacznij stąd!

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Sales Shuqee

Tel: 0086 20 34885536

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)