Guangzhou Shuqee Digital Tech. Spółka

Najlepsza fabryka produkcji kina domowego 4D / 5D / 6D / 7D w Chinach.

Dom

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

Orzecznictwo
dobra jakość 4D Teatr Filmowy na sprzedaż
dobra jakość 4D Teatr Filmowy na sprzedaż
I am so glad to cooperate with SHUQEE. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Mr Omar Fernado--Colombia

Shuqee’s motion seats are exciting When I experience the roller coaster that is really the kind of immersive feel. We'll keep long term cooperation.

—— Mr. Artur Jastrzebski--Poland

I am so lucky to find SHUQEE's manufacturer,Greatly appreciated to their kind from pre-sale to after-sale service all the time.

—— Pan Muhammed - Irak

Dzięki za twoją dobrą obsługę posprzedażową. Doskonałe wsparcie w zakresie szkoleń i technologii bardzo mi pomaga.

—— Pan Sammel - Filipiny

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— Pan George - Niemcy

Im Online Czat teraz

Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd
Company location Company Prospects The Metting Ściana Kultury Salon produktów 1 Product Showroom 2 PROJEKT CINEAM 4DM PROJEKT CINEAM 5D PROJEKT CINEAM 5D

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : SHUQEE
Ilość pracowników : 20~100
Coroczne wyprzedaże : 2.5 Million-5 Million
Rok założenia : 2011
pc Export : 60% - 70%
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co, Ltd przyjmuje zaawansowaną technologię obrazowania wideo, powołując się na międzynarodową czołówkę innowacyjnych koncepcji projektowych, gromadząc wielu starszych profesjonalnych techników. W pełni wdrażamy wdrażanie standardów zarządzania jakością ISO9001: 2008. Firma technologiczna, kulturalna i kreatywna, która realizuje zestaw systemów 4DM / XD Theatre, produkcję sprzętu, planowanie i budowę, obsługę i konserwację, aby stworzyć całą sieć branży.

Shuqee Tech. łączy talenty zawodowe i technologię, posiada wysoko wykwalifikowany personel. Od opracowania oprogramowania po projektowanie sprzętu, testowanie systemu, usługi techniczne są wykonywane przez personel techniczny i techniczny. I zintegrować najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, i zainwestował dużo w niezależne badania i rozwój cyfrowych, inteligentnych, wciągających systemów 4D kina sześć, z wieloma patentami .

 

Głównymi firmami SHUQEE są: budownictwo 4DM, kino 5D i XD. Ponieważ wysoka jakość produktów i dobra reputacja, produkty firmy za pośrednictwem globalnej sieci marketingowej nie tylko zaspokajają popyt na rynku krajowym, ale również zostały wyeksportowane do ponad 60 krajów i są przedmiotem wielkiego powitania i pochwały. Kino 5D i XD szeroko stosowane w kinach, scenicznych, centrach handlowych, parkach tematycznych, salach naukowych, edukacji i badaniach naukowych itp.

Nasze utwory można znaleźć na różnych wystawach kinowych na całym świecie, od BIRTV i CinemaS w BeiJing i ShangHai , CineAsia i CineEurope w Hongkongu i Barcelonie po CinemaCon w Ameryce i Kino EXPO w Rosji, profesjonalna wystawa kinowa to brama do połączenia naszych klienci na całym świecie.

Zespół Shuqee Tech. Angażuje się w tworzenie teatru butikowego, aplikuje o koncepcję usługi "szczegóły określają sukces postawy" , stara się zapewnić klientom produkty wysokiej jakości, piękne środowisko teatralne, ciepłą i profesjonalną obsługę, spersonalizowany kreatywny projekt, perfekcyjne konserwacja posprzedażna itp., dostarczają rozwiązania w zakresie całkowitej konkurencyjności, kontynuując zwiększanie doświadczenia klientów i tworzenie maksymalnej wartości dla klientów.

Shuqee Tech. podąży za kilkoma zmianami na rynku kinowym, aby "podnieść poziom innowacyjności, technologii w ideał" jako rozwój innowacyjnych pomysłów, współpracować, aby stworzyć wartość dla konsumentów oglądających środowisko filmowe.

Digital, Legendary, Zacznij tutaj!

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Sales Shuqee

Tel: 0086-20-34885536

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)