Chiny Teatr Filmowy 5D producent
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Spółka

Najlepsza fabryka produkcji kina domowego 4D / 5D / 6D / 7D w Chinach.

Aktualności

December 12, 2018

Changfeng Ocean World - Uaktualnij kino 4D

Kino High End 4d zostało zbudowane w Changfeng Ocean World (pod parasolem Merlin Entertainment Group) - Szanghaju

Merlin Entertainments Group to słynna brytyjska firma, która prowadzi doskonałe rodzinne atrakcje rozrywkowe, a także jest drugą co do wielkości firmą prowadzącą atrakcje turystyczne.Merlin Entertainments Group, której celem jest dostarczanie najbardziej niezapomnianych wrażeń z podróży dzięki charakterystycznemu i unikalnemu wizerunkowi marki krajowej oraz pełnemu pasji zespołowi.

 

Informacje o aktualizacji 4D Cinema przed

najnowsze wiadomości o firmie Changfeng Ocean World - Uaktualnij kino 4D  0

Przed powstaniem kina Shuqee 4d było to także kino 4d z 24 miejscami.Jednak kino 4d zostało zbudowane kilka lat temu na przestarzałym sprzęcie i oprogramowaniu, a sytuacja całego kina odbiegła od The Times. 4d fotele kinowe pokazane na zdjęciu przed transformacją to hydrauliczna platforma siedziska.Hydrauliczny system ruchu ma wiele wad, takich jak nieprzyjazny dla środowiska, głośny hałas oraz brak delikatnych i precyzyjnych ruchów.Dlatego obecnie siedzenia hydrauliczne zostały wycofane.

 

Informacje o aktualizacji 4D Cinema po

najnowsze wiadomości o firmie Changfeng Ocean World - Uaktualnij kino 4D  1

Po obejrzeniu tego miejsca SHUQEE zmodernizował oryginalny teatr.Ulepszone kino 4d to wysokiej klasy teatr z luksusowymi siedzeniami 4d.W zależności od wielkości miejsca, w celu realizacji maksymalnych korzyści klientów, w celu zwiększenia korzyści przekształciliśmy siedzibę 24-osobową w 30-osobową.A siedzenia w kinie SHUQEE 4d to fotele z systemem elektrycznym, które są znane jako przyjazne dla środowiska, ciche i łatwe w utrzymaniu.Najważniejsze jest to, że ruch fotela z systemem elektrycznym jest precyzyjny i znakomity, co potęguje doznania widza.To rodzaj teatru, który wszyscy kochają.

 

Z pewnością mamy zaszczyt współpracować z Changfeng Ocean World i zatwierdzić fotele Shuqee do elektrycznego kina.W międzyczasie, ze względu na dokładność ruchu nowych siedzeń do elektrycznego kina 4D i ostatecznie poprawę wrażeń z oglądania kina 4d w Changfeng Ocean World Park. ”

 

Najlepsze życzenia: biznes kwitnie!

 

Szczegóły kontaktu