Chiny Teatr Filmowy 5D producent
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Spółka

Najlepsza fabryka produkcji kina domowego 4D / 5D / 6D / 7D w Chinach.

Aktualności

March 22, 2019

Sea Life Bangkok Ocean World-Upgrade 4D Cinema

Sea Life Bangkok Ocean World-Upgrade 4D Cinema

Brawo!Kino 4D SEA LIFE Bangkok Ocean World zakończyło modernizację w Tajlandii.

Sea Life Bangkok Ocean World znajduje się w Bangkoku w Tajlandii i jest największym akwarium w Azji Południowo-Wschodniej.Jest to również pierwsze kino 4D w Tajlandii.To coś więcej niż podwodne doświadczenie, ale także wiele specjalnych zajęć.Poprzez formalne programy edukacyjne akwarium ma na celu promowanie uznania i zrozumienia środowiska wodnego zgodnie z formalnym programem nauczania Tajlandii.

 

najnowsze wiadomości o firmie Sea Life Bangkok Ocean World-Upgrade 4D Cinema  0

Obecnie wirtualne kino Shuqee 4D oficjalnie weszło do Sea Life Bangkok Ocean World;możesz nie tylko cieszyć się radością z akwarium, ale także doświadczyć filmu z podróży przygodowej w wirtualnej rzeczywistości.Kino SHUQEE 4D zobowiązało się przynieść widzom niezapomnianą podróż.

 

Aktualizacja kina 4D przed

Przed aktualizacją większość sprzętu w kinie 4D jest przestarzała.Siedzenia są przestarzałe, wyposażenie elektryczne nie jest elastyczne.Sprzęt głośno hałasuje, sprzęt nie był kompletny, a część sprzętu już się starzała.

najnowsze wiadomości o firmie Sea Life Bangkok Ocean World-Upgrade 4D Cinema  1

Aktualizacja kina 4D po

W zależności od wielkości witryny, przekształciliśmy ją tak, aby w pełni wykorzystać całą przestrzeń, aby zwiększyć korzyści i zrealizować maksymalne korzyści klientów.Fotele kinowe Shuqee 4D to fotele z systemem elektrycznym, ochrona środowiska, ciche, łatwe w utrzymaniu.Najważniejsze jest to, że ruch foteli elektrycznych jest precyzyjny i delikatny, co poprawia wrażenia słuchacza.

najnowsze wiadomości o firmie Sea Life Bangkok Ocean World-Upgrade 4D Cinema  2

Jesteśmy zaszczyceni współpracą z Sea Life Ocean World i uznaniem elektrycznego fotela kinowego Shuqee.Tymczasem poprawia wrażenia z kina 4D w morskim świecie oceanów.
Co więcej, kino 4D ma również szerokie zastosowanie w muzeach nauki, parkach rozrywki, centrach handlowych itp.

Witamy w kinie 4D po aktualizacji.

 

 

Szczegóły kontaktu