Guangzhou Shuqee Digital Tech. Spółka

Najlepsza fabryka produkcji kina domowego 4D / 5D / 6D / 7D w Chinach.

Dom ProduktySymulator 5D

High-End 5D Flight Simulator Cinema Exhibition W Army Museum Dla 12 osób

Orzecznictwo
dobra jakość 4D Teatr Filmowy na sprzedaż
dobra jakość 4D Teatr Filmowy na sprzedaż
I am so glad to cooperate with SHUQEE. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Mr Omar Fernado--Colombia

Shuqee’s motion seats are exciting When I experience the roller coaster that is really the kind of immersive feel. We'll keep long term cooperation.

—— Mr. Artur Jastrzebski--Poland

I am so lucky to find SHUQEE's manufacturer,Greatly appreciated to their kind from pre-sale to after-sale service all the time.

—— Pan Muhammed - Irak

Dzięki za twoją dobrą obsługę posprzedażową. Doskonałe wsparcie w zakresie szkoleń i technologii bardzo mi pomaga.

—— Pan Sammel - Filipiny

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— Pan George - Niemcy

Im Online Czat teraz

High-End 5D Flight Simulator Cinema Exhibition W Army Museum Dla 12 osób

Chiny High-End 5D Flight Simulator Cinema Exhibition W Army Museum Dla 12 osób dostawca
High-End 5D Flight Simulator Cinema Exhibition W Army Museum Dla 12 osób dostawca High-End 5D Flight Simulator Cinema Exhibition W Army Museum Dla 12 osób dostawca High-End 5D Flight Simulator Cinema Exhibition W Army Museum Dla 12 osób dostawca High-End 5D Flight Simulator Cinema Exhibition W Army Museum Dla 12 osób dostawca

Duży Obraz :  High-End 5D Flight Simulator Cinema Exhibition W Army Museum Dla 12 osób

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangzhou China (Main land)
Nazwa handlowa: SHUQEE
Orzecznictwo: CE,ISO9001,SGS,GMC
Numer modelu: SQ-QJ01

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $1000-$1800
Szczegóły pakowania: Bezpieczny pakiet: opakowanie Bubble Pack + folię stretch + rama z drewna
Czas dostawy: 10 dni roboczych po otrzymaniu depozytu.
Zasady płatności: T / T 30% depozytu 40% po sprawdzeniu linii produkcyjnej 30% salda przed dostawą.
Możliwość Supply: 1000 miejsc na miesiąc.
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Krzesło: Siedziska symulatora 5D Ekran: Metalowy ekran płaski, ekran łuku
Pakiet 5D Simulator: Bezpieczny pakiet: opakowanie Bubble Pack + folię stretch + rama z drewna Kolor symulatora 5D: Czarno -czerwona
materiał: Symulator 5D Pu Leather Typ kina: 12 miejsc Symulator 5D
Użycie: Centrum handlowe 5D Symulator pojemności: 12 osób

High-end 5D Flight Simulators Cinema As Exhibition w Army Museum w Arabii Saudyjskiej

Gratulacje! Projekt kinowego symulatora lotu 5d został już zainstalowany w Arabii Saudyjskiej.

Projekt symulatorów lotu 5D Wprowadzenie

Kino symulator lotów 5D z 18 miejscami znajduje się w Riyadh, stolicy Arabii Saudyjskiej, której kolor jest czarny. A typ fotela 5d jest najbardziej popularny wśród zagranicznych klientów. Pierwszym powodem jest to, że siedzenia 5d mają dobry wygląd. Najważniejszym powodem jest system dynamiczny 5d w kinie, który jest elektryczny, osiąga trzy funkcje: Ultra Silence, Ultra Energy Saving, Ultra Durable. Daj ci wstrząsające wciągające wrażenia.

Jak powszechnie wiadomo, kino symulatorów 5D jest zwykle budowane w teatrach, centrum nauki, centrum handlowym, nawet w firmie, niezależnie od tego, gdzie są zbudowane, wszystkie są przeznaczone na rozrywkę, ale ten symulator lotu 5D w Rijadzie służy szkoleniu i szkoleniu wojskowemu jako pilot lot symulacyjny. Dlatego został zbudowany w muzeum wojskowym i należy do projektu rządu wojskowego. Specjalnie, tylko żołnierz ma prawo odwiedzić symulator lotu.

Czy wiesz, co jest wystawione w wojsku? Muzeum militarne przedstawia wojskowy rzeczywisty lot wojskowy, a nie model. Wystawia wszystkie rodzaje lotów, takie jak: lot myśliwski, lot ostrzegawczy, lot do tankowania, lot trenera. Nawiasem mówiąc, projekt jest podobny do egipskiego projektu 12D Simulator, z tym, że egipski projekt pokazuje model samolotu.

Czy uważasz, że to kino symulatorowe 5d jest teraz nowe? Odpowiedź brzmi nie. Ponieważ zbudowano kino symulacyjne przed Shuqee 5d, było to także kino symulatora lotu 5d z układem pneumatycznym i konfiguracją low-end, która została zbudowana kilka lat temu.

Wydaje się więc, że kino 5D symulatora lotu jest fantastycznym kinem, i jest instalowane w różnych okazjach będzie miało inne zaskoczenie, Ale na co się wahasz? Wkrótce dołączyliśmy.

Dlaczego 5D Simulator jest nową technologią cyfrowego filmu?

Kompromitowanie różnych skomplikowanych efektów specjalnych, takich jak wibracje ruchów siedziska i spycharki, rozpylanie powietrza i tak dalej. 5D Simulator to nowa forma kina, która pojawiła się w międzynarodowych kinach 5D. Posiada wysoką technologię, duży motyw i ma duży wpływ na funkcje ekranu w porównaniu z innymi rodzajami kin. Symulatory 5D Simulator mogą teraz korzystać z nowych unikalnych funkcji, takich jak dym, woda, śnieg, bańka, zapach, błyskawica i inne efekty

Shuqee uczestniczył w wielu wystawach i pokazach na symulatorach 5D:

Symulacja 5D to nie tylko scena, na której możemy się pokazać, ale także wydarzenie umożliwiające komunikację z innymi.

SZUKAJ poprzez wystawy, aby poznać trendy w branży; słuchać potrzeb klientów; Komunikuj wymianę techniczną; Omów współpracę nad projektem; Zintegruj się z rynkiem dzięki otwartości, współudziałowi, współpracy i nastawieniu na wygraną. SHUQEE kontynuuje naukę i stara się wnieść wkład w rozwój branży Sim5D

Parametr 5D Simulator

Waga krzesła 5D 150 kg
Symulator 5D mieści materiał Prawdziwa skóra
Szczegóły paczki: Opakowanie z bąbelkami + papier do pisania + folie stretch + rama drewniana opakowania do sprzętu kinowego 5d
Odpowiedni dla: Park rozrywki
Napięcie symulatora 5D 220V
Tryb zasilania System elektryczny
Ruch 3 DOF

Długa żywotność, niski poziom hałasu.

Do siedzeń używamy wysokiej jakości cylindrów, łożysk i czujników, znacznie zmniejszono hałas powodowany ruchem i przedłużamy żywotność sprzętu.

Instalacja symulatora 5D:

Cały system można zainstalować zgodnie z 5D Simulator, naszą instrukcją instalacji; Lub wysyłamy naszych inżynierów, którzy pomogą Ci zainstalować.

Obsługa posprzedażna:

System kontroli jest darmowy i jest aktualizowany; 2 lata bezpłatnie na krzesło ruchome, 1 rok bezpłatnie na inny sprzęt, Brak gwarancji na materiały eksploatacyjne.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Bellis Tang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)