Guangzhou Shuqee Digital Tech. Spółka

Najlepsza fabryka produkcji kina domowego 4D / 5D / 6D / 7D w Chinach.

Dom ProduktyDome Movie Theatre

Stimulate Immersive Experience 4D Dome Movie Theatre For Shopping Mall

Orzecznictwo
dobra jakość 4D Teatr Filmowy na sprzedaż
dobra jakość 4D Teatr Filmowy na sprzedaż
I am so glad to cooperate with SHUQEE. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Mr Omar Fernado--Colombia

Shuqee’s motion seats are exciting When I experience the roller coaster that is really the kind of immersive feel. We'll keep long term cooperation.

—— Mr. Artur Jastrzebski--Poland

I am so lucky to find SHUQEE's manufacturer,Greatly appreciated to their kind from pre-sale to after-sale service all the time.

—— Pan Muhammed - Irak

Dzięki za twoją dobrą obsługę posprzedażową. Doskonałe wsparcie w zakresie szkoleń i technologii bardzo mi pomaga.

—— Pan Sammel - Filipiny

Dobra firma z miłą obsługą i wysoką jakością oraz dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary dostarczane są w odpowiednim czasie i ładnym opakowaniu.

—— Pan George - Niemcy

Im Online Czat teraz

Stimulate Immersive Experience 4D Dome Movie Theatre For Shopping Mall

Chiny Stimulate Immersive Experience 4D Dome Movie Theatre For Shopping Mall dostawca
Stimulate Immersive Experience 4D Dome Movie Theatre For Shopping Mall dostawca

Duży Obraz :  Stimulate Immersive Experience 4D Dome Movie Theatre For Shopping Mall

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: Guangdong,China
Nazwa handlowa: shuqee
Orzecznictwo: CE,ISO9001,SGS,GMC
Model Number: luxury moon godess

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1 set
Cena: Contact Us For Newest Price
Packaging Details: Safe Packaging: Bubble Pack +stretch films carton+ wood frame (more safe and strong package)
Delivery Time: 30 workdays
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 100 sets per month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
kolor 4D Dome Theatre: niebieski / dostosowany Producent: Chiny (część lądowa
Certyfikat: SGS, CE Krzesła: Projekt teatru 4D Dome
Użycie: W centrum handlowym, parku rozrywki, parku rozrywki

Pierwszy nowy rodzaj stymulacji Immersive Experience 4D Dome Theatre zostaje otwarty w Ho May Park w Wietnamie

Dołączmy do HO MAY PARK tego lata !!

Pierwszy wietnamski teatr kopułkowy 4D został niedawno zbudowany w Ho May Park. W tym kinie zastosowano 360-stopniową kopułę o średnicy 15 metrów i wysokości 8 metrów, wyposażoną w 76 siedzeń ruchomych Shuqee 4DM, które mogą pomieścić 76 osób na każdym pokazie. Może zwiększyć zanurzenie, zapewniając klientom komfortowe wrażenia dzięki dostosowanemu nachyleniu siedzenia. To dodaje więcej koloru i jest zabawniejsze w parku. Jest lubiany przez wielu turystów krajowych i zagranicznych.

Ho May Park to jedna z najbardziej znanych atrakcji turystycznych w Vung Tau. W tym parku jest mnóstwo rozrywki. Teraz możesz oglądać niesamowite kino 4D Dome w parku! Ekran przypomina piłkę, a ty jesteś otoczony ekranem, a następnie dzięki efektowi przechylania oparcia naszego siedzenia ruchowego 4DM publiczność poczuła się, jakby mogła dotknąć dużego ekranu. Pozwalają mimowolnie włączyć się w rolę, co daje bardzo realne i ekscytujące uczucie specjalne.

W odróżnieniu od zwykłego ekranu, ekran 360 stopni to nowe doświadczenie dla odbiorców. Wciągająca technologia pozwala odwiedzającym doświadczyć niezapomnianej jazdy, gdy siedzą na siedzeniach 4DM.

Mamy zaszczyt zakończyć dla nich ten projekt kinowy i osiągnąć nasz cel: przyciągnąć coraz więcej odbiorców i pozwolić im doświadczyć nowego, wciągającego kina.

Wreszcie, służyliśmy również kinie komercyjnemu, parkowi rozrywki, muzeum nauki itp., Aby opracować odpowiedni plan i zakończyć projekty kin 4DM, 5D i XD.

Efekt siedzenia 4D Motion

Platforma dynamiczna może dokładnie symulować działania pochylania się do przodu, pochylania się do tyłu, pochylania się w lewo iw prawo, opadania, uderzania, dmuchania, rozpylania wody, zamiatania nóg, dźgania pleców, wstrząsu itp. Gdy w filmie pojawią się następujące sceny, doświadczyć odpowiednich efektów specjalnych. Na przykład na fabule filmu, gdy motocykl skręca w lewo lub w prawo, siedzenie wykona odpowiednie działania. W fabule filmu, gdy spadnie z dużej wysokości, siedzenie symuluje szybki ruch w dół. W tej serii wątków filmowych dynamiczne siedzenie można symulować i całkowicie zsynchronizować

Obudowa z efektem projektowym

Kino z ekranem kulowym jest szeroko stosowane w muzeach, muzeum nauki i techniki, muzeum planowania, planetarium, różnych halach wystawowych, hali wystawienniczej, centrum dowodzenia i kontroli, aktywności motywów artystycznych, miejscu rozrywki, wirtualnej wojskowej szkoły symulacyjnej, wirtualnym nauczaniu, wirtualnej symulacji przemysłowej i inne miejsca. Kiedy doświadczasz w muzeum, podróżujesz po rozległym wszechświecie, możesz poznać tajemnice i historię wszechświata. To komórki mogą przenikać do mikroskopijnego świata zwierząt i roślin. Czasami lubisz jeździć maszyną czasu z powrotem do odległa przeszłość i spacery z dinozaurami mogą również udać się w daleką przyszłość, aby poczuć przyszłość życia naukowego.

Obudowa z kopułą

Półkulisty ekran kinowy z kurtyną kulową Zan o średnicy 5-25 metrów i publiczność do oglądania filmu kinowego z kurtyną kulową, cały obraz jest pełen kuli, ślepe oko na krawędź ekranu, metalowy ekran, rodzaj transmisji zanurzenie dźwięk panoramiczny efekt, spraw, aby publiczność cieszyła się niezliczonymi zmianami, realistycznie razem w ramach platformy zbliżeniowej, kolekcja animacji komputerowej automatyki elektrycznej jest jedną z zaawansowanych technologii.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Shuqee Digital Tech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Bellis Tang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)